Балкански победио Лужницу, Жељуша поражена од „Локомотиве“ из Белог Поља

У 7. колу Зоне југ у суботу у спотрском центру Парк фудбалери Балканског победили су Лужницу из Бабушнице са 2:1. Повео је Балкански голом Николе Ранђелова у 68-мом минуту меча. Три минута касније Изједначио је Никола Ћирић, а коначан резултат постављен је минут пре краја меча аутоголом гостију. У наредном колу Балкански гостује лидеру на табели, елипи Будућност из Поповца.

Пионири „Балканског“ у суботу су у Бабушници победили вршњаке из „Лужнице” са 8:0. Александар Тодоров постигао је 5 голова, док је остала 3 постигао Лазар Гигов.

Фудбалери „Жељуше“ поражени су јуче од гостујућег „Сењака“ из Пирота резултатом 4:0. У наредном колу „Жељуша“ гостује Локомотиви из Белог Поља.